Doç. Dr. Hasan Genç
Şenol Hocayı Sevenler Üzülecek mi? Sevinecek mi?
Eklenme : 2018-03-04 22:14:40 Okunma : 2971
Yazdır
0 0 0

Trabzon Araklı yetiştirdiği değerlerden Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi öğretim görevlisi Doç. Dr. Hasan Genç'den önemli açıklamalar geldi.

 

Genç açıklamasında şunları söyledi. Şenol Güneş hocamı çok severim. Yapılan sözlü saldırıyı tasvip etmiyorum. Trabzonspor taraftarını suçlamak doğru değil.

 

 

Şu an Şenol hoca şikeden suçlu bir takımın başında. Ne yapsaydılar yani gel Trabzonspor'u yen mi deselerdi !!!. Istanbul takımının başında olan bir hoca elbette tepkileri bekleyecek ve kabul edecektir. Trabzonspor taraftarını medyanın önüne atmak çözüm değildir. Bizim Istanbul takımları tarafından kupamız çalınmıştır.

 

Şenol hoca bu tepkileri anlayışla karşılayacak olgunluktadır. Hocayı severiz ama tepkimizi de koyarız. Kimse asil taraftarımızı suçlamasın...


NOT: Trabzonspor taraftarı tepki göstermeseydi asıl ayıp o zaman olurdu. Yarınki maçta Allah göstermesin takım yenilirse veya berabere kalırsa Şenol hocayı seven Trabzonspor taraftrarları üzülecek mi? sevinecek mi?

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz
Diğer yazıları...
Son yaşananlar ve Trabzonspor
Başka Trabzonspor Yok
Şenol Hocayı Sevenler Üzülecek mi? Sevinecek mi?
Seyirci veya Taraftar olmak
Araklı Meslek Yüksekokulu ve Araklı
İMKANIM OLSA İMZAMI GERİ ÇEKERİM
Trabzonspor Fenerbahçe Maçının Düşündürdükleri…
Memleketimi Çok Özlemişim
Daha Ne Olması Gerekiyor
Araklı’ya Hizmet


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013