Ali İhsan Öztürk

Ali İhsan Öztürk

alihisanozturk@arihaber.net

Olur Mu Böyle Şey

2020-10-27 23:17:41

PAYLAŞ

A

Futbol ligleri seyircisiz devem edecekmiş.Ne demek bu ; Tehlike devem ediyor.Tehlike tribünlerde devam ediyor da , sahada devam etmiyor mu?Ya da sahadakiler önemli değil , seyirciye bir şey olmasın mı diyorsunuz?Tribündekiler insan da sahadakiler patlıcan mı? Böyle bir şeye devlet büyüklerinin izin vereceğini hiç tahmin etmiyorum.Sahada ikili, üçlü veya çoklu mücadele var.Futbolcular devamlı temas halinde olacaklar.

 

Siz böyle bir şeyi nasıl tasarlarsınız ya da tasavvur edersiniz? Corona tehlikesi bertaraf olur.Sağlıklı, güvenli bir ortam oluşur.Bilim insanları ve hekimlerimiz güvenli ortam oluşmuştur raporları verir, devlet büyüklerimiz de uygun görürse ligler başlar.Bunun dışındaki bütün yollar çıkmazdır ve sakattır.Hele seyircisiz maç yapmak tam bir cehalet ürünüdür.

 

Palyatif bir çözüm bile değildir.Eğer Türk Futbolunu böyle kafalar yönetiyorsa vay halimize.Bu ne demektir ya büyük gelirleriniz azaldı ya da sizin evlatlarınız da sporcu olan yoktur.İnşallah birgün bu ülkede de liyakatlı, ehliyetli ,işin ehli ve vasıflı insanlar da iş başına gelir, ya da getirilir.

Bu Yazıya Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013