Ali İhsan Öztürk

Ali İhsan Öztürk

alihisanozturk@arihaber.net

Önceden Millet Vekillerimiz Olurdu

2021-01-15 21:12:16

PAYLAŞ

A

Önceden Milletvekillerimiz olurdu.Ankaradan gelir gelmez İl ve İlçe teşkilatlarına uğrarlar , rutin çalışmalarını ivedilikle yapar, teşkilat istişaresini tamamlar tamamlamaz hemen sokağa ve mahallelere inmek isterdiler.

 

İl ve İlçe yöneticileri plan ve proğramlarını yapar , Milletin vekillerini Milletle buluştururdu.Vekiller de halkıyla buluşmak, istişare etmek ve sorunlarını dinlemek için can atardılar. Milletvekilleri halkın sorunlarını dinler , parlementoya taşırdılar.

 

Milletvekilleri halk ile parlemento arasında tam bir köprü vazifesi görürdü.Seçimden seçime halkın ayağına giden siyasetçi profilini ortadan kaldırmıştık.

 

Millet bizi o yüzden sevdi ve destek verdi.Ve büyük başarılar da ondan sonra geldi .Şimdi mi ne İktidardan ne de muhalefetten vekil görmeyeli yıllar geçti.

 

Ankaraya da çok zamandır yolumuz düşmedi.Hayırlı tatiller efendim, iyi istirahatler.

Bu Yazıya Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013