Ali İhsan Öztürk

Ali İhsan Öztürk

alihisanozturk@arihaber.net

Kimin Ekmeğine yağ sürdüğünüz ortada

2021-04-19 21:07:57

PAYLAŞ

A

ŞİFRE: Açık seçik herkes iyi biliyor ki; Boğaziçi Üniversitesindeki eylemlerin Rektörün atamasıyla uzaktan, yakından bir akakası yoktur.Gezi eylemlerinde üç tane ağacı bahane edip, Türk Devletine baş kaldırıp isyan hareketi başlatanların devamı bu sefer Rektör bahanesiyle karşımıza çıktılar.

 

Bü Ülkenin evladı olup, Türkçe konuşan bu insanlar , Türkiye düşmanlarının oyununa gelip, kendi ülkelerine ve milletine zarar veriyorlar.Rahatsızlığınızı ve hazımsızlığınızı iyi anlıyoruz ama bu baş vurduğunuz yollar iyi yollar değildir.Akli selim davranın, sağduyuyu elden bırakmayın, devletinize zarar vermeyin.Kimin ekmeğine yağ sürdüğünüz ortada.Kime zarar verdiğiniz açık, seçik ortada.Gelin bu isyandan vaz geçin .Bu yaralı milleti ve ailenizi üzmeyin.Türkiye Cumhuriyeti çok güçlüdür, çok da sabırlıdır.Ama sabrı taşınca her şey eskisi gibi olmuyor.

 

Türkiye Cumhuriyeti bu mübarek topraklarda ilelebet yaşayabilmek için her türlü kudret ve iradeye sahiptir.Bu toprakların bedeli Çanakkalede ödenmiştir.Varsa ödenecek bir bedel, Onu da ödemeye hazırdır.İşi eğitim, öğrenme ve dersleri olan arkadaşların asli işlerine dönmeleri milletimizin temennisidir.Çevremizde bunca düşmanımız varken , enerjimizi boşa harcamak neye yarar?

Bu Yazıya Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013