Çaykur İşçi Alımı Yapacak

BÖLGESEL 13 Ocak 2015 17:00

A

100%

Çaykur İşçi Alımı Yapacak İmdat Sütlüoğlu 3500 Kişi Alınacak Dedi

Çaykur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu Çaykur'a işçi alımı ile ilgili açıklama yaptı. Sütlüoğlu 4300 kişi almak istediklerini fakat 3500 işçi alımı için izin verdiklerinin belirtti.

 

  Çaykur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu basın mensuplarına açıklamalarda bulundu 2014 yılı genel değerlendirmesinde bulunan Sütlüoğlu Rizelinin merakla beklediği işçi alımı yapılacak mı sorusuna cevap verdi. Bir çok basın toplantısında işçiye ihtiyaçlarının olduğunu söyleyen Sütlüoğlu :"4300 Kişi almak için başvurduk fakat 3500 işçi alımı için onay çıktı, Eksper, teknik personel ve düz işçi alımları yapacağız geçtiğimiz yıl özel bir firmaya verdiğimiz yükleme işinde çıkan sorunlardan dolayı bu yıl yükleme işini de Çaykur kendi bünyesinde yapacak." dedi

 

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Misafir Üye

14 Ocak 2015 10:58

Eminimki adami olanlar ise alinacak bizim ükemiz böyle

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013