İçimizden Biri Mehmet Öztürk

ARAKLI 23 Mayıs 2016 15:00

A

İçimizden biri Mehmet Öztürk güler yüzlü kişiliğiyle her yerde karşımıza çıkıyor yeri geldimi kazma kürek çalışan bir kişilik Mehmet Öztürk vatandaşlarla sıcak ilişkiler içinde olan bir şahsiyet Öztürk'ün bu davranışları herkesin takdirini kazanmış durumda.

 

MEHMET ÖZTÜRK  KİMDİR

 

 Araklı Değirmencik köyü doğumluyum.İmam Hatip Lisesi mezunu.Trabzon DSİ 22 bölge Müdürlüğünde 27 yıl İnşaat Teknisyeni olarak kontrollük yaptı.

 

Bir çok seminere katıldı.Tes-İş sendikası iş yeri temsilciliği yaptı.Ak Parti Araklı İlçesi kurucu yönetiminde yedek üyelik yaptı.

 

2004-2009 yıllarında Ak Parti Trabzon İl Genel Meclis Üyeliğine seçildi.Aynı dönemler içinde Ak Parti Grup Başkanlığı yaptı.Yine aynı dönemde bir çok komisyonda görev aldı ve 3 yıl Denetim Komisyonluğu yaptı.Araklı Spor yönetiminde görev yaptı.Araklı Semerkant Vakfı ve Beşir Derneği Kurucu başkanlığı yaptı.

 

Şuan Değirmencik Kız Kur’an kursu Denetleme Kurulu Başkanı.2014 yılı yerel seçimlerde Ak Parti Büyük Şehir Belediye Meclis üyeliğine seçildi.1 yıl Denetim Komisyon Başkanlığı yaptı.Ayrıca Büyük Şehir Belediyesi Daimi Encümeni olarak görev yaptı.Aynın zamanda bir haber portalında köşe yazarlığı yapıyor.

 

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Misafir Üye

24 Mayıs 2016 13:54

Kimin paralarini harciyo sadece koyune usani su islerine korken baska usak yokmuydu araklida

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013