Araklı Damadı İbrahim Erkal Yoğun Bakımda

KÜLTÜR SANAT 12 Nisan 2017 15:00

A

100%

Yakınları Araklı Arı Haber aracılığı ile Hemşehrilerimize mesaj iletti

Araklı Çankaya(Haruska)'lı Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr.Hasan Akgün'ün Ağabeyi Tahir Akgün'ün Damadı İbrahim Erkal yoğun bakımda sevenlerinden dualar bekliyor.

Evinin otoparkında baygın halde bulunan ve beyin kanaması geçirdiği için ameliyata alınan İbrahim Erkal için kritik saatler devam ediyor.


Ünlü ses sanatçısı İbrahim Erkal, Maltepe Başıbüyük’te bulunan evinin otoparkında baygın halde bulunmuşi,güvenlik görevlisi tarafından fark edilen Erkal, Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılmıştı.

İbrahim Erkal, Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ndeki ilk müdahalenin ardından uyutularak Beşiktaş Ulus'taki Liv Hospital'a sevk edilmişti.

Bugün ikinci ameliyata alınan Erkal, için hastane açıklama yaptı;

"Beyin kanaması ön tanısı ile 12 nisan Sali günü Liv Hospital'a getirilen Değerli sanatçı İbrahim Erkal'ın dün yapılan ameliyatında kanama temizlenmiştir.Bu sabah yapılan son tetkiklere göre yeni bir kanamanın olmadığı ancak tıbı tedaviye rağmen beyin ödeminin artmış olduğu gözlenlenmiştir.Hastamızın Hayati tehlikesi devam etmektedir." mesajı basın ile paylaşıldı.


Yakınlarından Araklı Arı Haber'e iletilen mesajda;

"İbrahim Erkal'ı Allah Eşine,Çocuklarına,bizlere ve sevenlerine bağışlasın,Sevgili Erkal için dualarınızı eksik etmeyin." denildi

Araklı Arı Haber/Ramazan Uzun

* * * * * * * * * * * * * * * * * 
İBRAHİM ERKAL KİMDİR?

İbrahim Erkal 10 Ekim 1966 tarihinde Erzurum’un Narman ilçesinde dünyaya geldi. 1986 yılında Kalender Ordu Evi’nde askerlik yaptı. İlk albümü İbrahim Güzelses adıyla Sarhoş Baki (Erzurum Türküleri) albümüdür. Duyulan ilk albümü “Tutku”, 24 Ocak 1994 tarihinde çıktı. Bu sırada Galatasaray için “Ölümüne Cim bom” adında bir albüm yaptı. (1994, Midas Plak) İkinci albümü “Sıra Bende-Aklımdasın”, 8 Mart 1995 tarihinde çıktı. Üçüncü albümü ise “Gönlünüze Talibim”, 8 Temmuz 1996 tarihinde çıktı. Albümün çıkış parçası “Unutmayacağım”, ikinci klibi olan parçası da “Canısı”dır.
 

1997 yılının Ocak ayında “Canısı” adlı dizi, Show TV ekranlarında yayınlandı. Dördüncü albümü ise “Sırılsıklam”, 15 Mayıs 1998 tarihinde çıktı. 1998 yılının Eylül ayında “Sırılsıklam” adlı dizi, Show TV ekranlarında yayınlandı. Beşinci albümü ise “De Get”, 5 Ocak 2000 tarihinde çıktı.
 

4 şarkıya video çekmiştir. Bu albümün çıkış parçası olan “De Get Yalan Dünya”dır. İkinci klibi “Nasıl Sevmiştim”dir. Üçüncü klibi “Seviyorum Mu Ne?”dir. Son klibi “Alem Bozulmuş”dur. Altıncı albümü “Su Gibi”, 18 Nisan 2001 tarihinde çıktı. Yedinci albümü “Aşkname”, 16 Temmuz 2002 tarihinde çıktı. Sekizinci albümü “Gönül Limanı”, 21 Temmuz 2004 tarihinde çıktı. Dokuzuncu albümü “Yüreğinden Öpüyorum”, 10 Temmuz 2006 tarihinde çıktı. Onuncu albümü “Aranağme”, 23 Kasım 2008’de çıktı. On Birinci albümü “Burnumda Tütüyorsun” 2011 yılında çıktı. On ikinci albümü olan ” NEFES 1″ 30 Mart 2015 tarihinde müzik piyasasında yerini aldı.
 

Zara, İzzet Yıldızhan, Vahdet Vural, Zeynep, Murat Yıldız, Kader, Hülya Avşar, Metin Şentürk, İbrahim Tatlıses, Ayhan Aşan, Yudum, Ümit Yılmaz, Burhan Çaçan, Gökhan Özen, Alişan, Ceylan, Erdinç Şahin, Ferman Toprak, Mine Koşan, Soner Arıca gibi pek çok sanatçı eserlerini yorumlamıştır, şu ana kadar anonim olanlar hariç seslendirdiği tüm eserlerin söz ve müziği kendisine aittir.

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013