ALFA CAR RENTAL

Araklı Arı Haber WhatsApp İhbar Hattı Açıldı

ARAKLI 18 Aralık 2017 15:00

A

Arıhaber.net ile ilgili tüm görüş ve önerilerinizi, ayrıca çevrenizde yaşanan ve haber değeri olduğunu düşündüğünüz tüm olayları yazı, resim, ses veya video olarak çektiğiniz görüntüleri arihaber.net ’in 0532 067 72 61 veya 0538 693 10 11 no'lu whatsapp ihbar hattına gönderebilirsiniz.


ÖNERİNİ VE HABERİNİ GÖNDER

İlçedeki problemlerin daha kolay çözülmesini sağlamak amacıyla çalışmalarını sürdüren, bunu yaparken de teknolojik gelişmelerden faydalanan Araklı Arı Haber, WhatsApp Hattı kurdu.


Ayrıca isteyen her Araklılı hemşehrimiz whatsApp üzerinden Araklıdaki öneri ve taleplerini'de iletebilecek.Bu talepler Arı Haber İletişim Merkezi tarafından kayıt altına alınarak ilgili müdürlüklere iletilecek olan iletiler, en kısa sürede birlikte çözüme kavuşturulmasını ve mesaj sahibine çözüm sonrası dönüş yapmayı amaçlıyoruz.


Haber sitemizde yayınlanmasını istediğiniz haberleri ve videoları bize bu ihbar hattından gönderebilirsiniz. Haber yapılmasını istediğiniz konuları whatsapp ihbar hattından bize bildirebilirsiniz.

WhatsApp Numaralarımızı kaydetmeyi unutmayın!...
0532 067 72 61 - 0538 693 10 11

(Not:Cep telefonundan çektiğiniz görüntüleri yatay çekmeniz gerekmektedir)
Araklı Arı Haber/Ramazan Uzun

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013