Yurt Dışından ARI Habere Gelen bu Mesajı Sizlerle Paylaşmak İstedik

KÜLTÜR SANAT 03 Temmuz 2018 15:00

A

100%

 Araklı ARI Habere yurt dışından  bir üyemizden bir mesajı sizlerle paylaşmak istedik.

 

Sen hiç gurbet çektin mi??Ben iliklerime kadar çektim...

 

Sen hiç ölmeden öldün mü? Ben her sevdiklerimden ayrıldığımda öldüm.hani sorarlar ya gitmek mi zor kalmak mı? Ben gitmek derim evet kalana da zordur ama kalanın hayatın sadece ben eksilirim.ama kalan yanında herkes kalmış ben öylemi annem,babam abilerim,ablalarım yiyenlerim ve bütün akrabalarım hepsini arkam da bırakırım...

 

Son sabahımda Anneme sarılır vedalaşırım içimde bir ses anne ne olur bırakma beni gitme de..aslında içimde fırtınalar kopar içimde kulakları batlatacak çığlık vardır ben yine gülmek anneme moral vermek zorundayım..

 

giderken sadece içimde bir ses annem ben gidiyorum.gurbetin en acı verdiğini bayramlarda en güzel gününde ve en kötü gününde hiç kimsen olmamamsı canını yakıyor..

 

sevgili ailem bugün benim doğum günüm gözlerimi kapatım ve koca bir pasta yaptım tüm sevdiklerim etrafım da herkes kutluyor doğum günümü biliyorum gözüm açtığımda hepiniz kaybolacaksınız.

 

Sevgili ailem sizi çok seviyorum ve özlüyorum sevgiler

 

ARAKLI ARI HABER

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013