Warning: session_start(): open(/home/arihaber/tmp/sess_vnj7ctkvqr502dktpmvus4hhv4, O_RDWR) failed: No space left on device (28) in /home/arihaber/domains/arihaber.net/public_html/sistem/baglan.php on line 7
Araklı\'da Herkese Örnek Olacak Davranış - Araklı Arı Haber - Araklının En Büyük Haber Sitesi

Araklı\'da Herkese Örnek Olacak Davranış

ARAKLI 10 Ekim 2018 15:00

A

Camiler ve Din görevlileri Haftası nedeniyle Araklı Merkez İlkokulu Araklı Yalıboyu sahil camisini ziyaret etti.

 

Cami İmamı Eyüp Civelek tarafından Karşılanan Okul Müdürü Yusuf Bektaş öğretmen Murat Ulusoy ve öğrenciler Camide yaklaşık 2 saat kaldı.

 

Cami İmamı Eyüp Civelek tarafından Öğrencilere "doğruluk, dürüstlük, yardımlaşma, merhamet, temizlik,ana-babaya saygı,melekler ve cennet" gibi konular anlatıldı.

 

Cami İmamı Eyüp Civelek en güzel sohbeti geleceğimiz olan çocuklarla yaptıklarını belirterek çocuklara sohbet sonunda çeşitli hediyeler verdi.

 

Okul Müdürü Yusuf Bektaş çocuklar bizim her şeyimiz derken Öğretmen Murat Ulusoya böyle bir program düzenlediği için teşekkürlerini iletti.

 

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013


Warning: Unknown: open(/home/arihaber/tmp/sess_vnj7ctkvqr502dktpmvus4hhv4, O_RDWR) failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/arihaber/tmp) in Unknown on line 0