Araklıda 29 Ekim Cumhuriyet Bayramına Onlar Damga Vurdular

ARAKLI 28 Ekim 2018 15:00

A

Trabzon Araklıda 29 Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla kutlandı. Kutlamalar Araklı Atatürk Ortaokulu önünde yapıldı.

 

Törene Araklı Kaymakamı Mehmet Nuri Çetin Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi Araklı Emniyet Müdürü Mehmet Ortaasyalı Araklı Jandarma Karakol Komutanı Hüsamettin Özdemir Araklı AK Parti İlçe Başkanı Şaban Bıyık Araklı CHP Mecit Solmaz Araklı İYİ Parti İlçe Başkanı Hami Civelek ve protokol üyeleri katıldı.

 

 Araklı Kaymakamı Mehmet Nuri Çetin ve Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi törene katılanların beraber bayramını kutladı. Araklı Kaymakamı Mehmet Nuri Çetin törende yaptığı açıklamada cumhuriyetimizin 95 yılında büyüyen gelişen bir Türkiye Var diyerek hepimiz ülkemiz için hep beraber çalışmalıyız dedi.

 

 Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi yaptığı açıklamada Cumhuriyetimizin 95. kuruluş yıldönümü vesilesiyle Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere İstiklal Mücadelemizin bütün kahramanlarını rahmetle yâd ediyorum.

 

 Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun dedi.

 

Araklı  saffet Çebi mesleki ve teknik Anadolu lisesinin hazırlamış olduğu program  ve folklor ekinin gösterileri törene katılanlara güzel dakikalar yaşattı.

 

 Bu duruma Araklı Kaymakamı Mehmet Nuri Çetin ve Araklı Belediye Başkanı Kayıtsız Kalmayarak Folklar Ekibini Araklı Arakale Restoranda yemekte ağırlayarak jest yaptı. Araklı Kaymakamı Mehmet Nuri Çetin öğrencilere yaptığı açıklamada sizinle gurur duydum siz böyle olduğunun müddetçe güzel çalışmalar ortaya çıkacaktır bundan şüphem yoktur dedi.

 

 Belediye Başkanı Recep Çebi yaptığı açıklamada eğitime her alanda desteğimizi sürdürüyoruz bundan sonrada desteğimiz sürecek dedi.

  

 

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013