Araklı'da Tarihi Gün Video Haber

ARAKLI 25 Aralık 2018 15:00

A

Trabzon Araklıda 26 Aralık 2018 itibariyle ilçe merkezinde ilk kez bir binada Doğalgaz alevi yandı.

 

 Alt yapı çalışmalarının ardından tesisat ve abonelik işlemleri tamamlanan Merkez mahallesi, Eski Sürmene Caddesi sakinlerinden Esnaf Yılmaz Yurtbay ve Fazlı Yurtbay'in "Doğalgaz Gaz açım işlemi" Araklı USTAŞ Mühendislik tarafından yapıldı.

 

Bu sayede Arakli'da Dogalgaz Gaz açımını yapan ilk ve tek başaran firma Us Taş Mühendislik oldu. Trabzon ve çevre illerden Araklıya gelerek tesisat çalışması yapan 6 firmanın Proje çalışmalarında hata ve kaçaklar olduğu tespit edilmesi üzerine Gaz açılımına onay verilmedi.

 

Ari habere konuşan USTAŞ Doğalgaz Vaillant Ana bayii yetkilileri, "Bir Araklılı olarak büyük gurur ve sevinç yaşıyoruz. Şayet bu mutluluğu biz değildi şehir dışından gelen firmalar başarsaydı.bu bizi çok üzecekti. Ancak ilçemizde 6 ayrı büyük firmanın çalışmasından sadece 10 üzerinden 10 olarak hatasız şekilde geçen bizim çalışmamız oldu" dediler.

 

Ayrıca Emeği geçen tüm yetkililere ayrıca teşekkür ediyoruz, Doğalgaz çalışmaları konusunda bizi tercih eden değerli müşterilerimize şükranlarımızı sunarız diyerek, başarılı çalışmalarının Sürmene'de devam edeceğini söylediler.

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013