Cumhurbaşkanı Araklılıyı Külliyede Görevlendirdi

ARAKLI 11 Ocak 2019 15:00

A

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde oluşturulan ve her bakanlıktan bilgi, beceri ve yetenekli  bir personelin titiz bir araştırmayla seçilerek görevlendirildiği İdari İşler Başkanlığı’na AFAD’dan kurucu daire başkanı Gökhan Çebi seçilerek görevlendirilmesi yapıldı.

Gökhan Çebi Kimdir?

Gerek Van depremi gerek Suriyeli mülteci göçü esnasında çadır, konteyner kentleri kurulup, burada barınma, yiyecek, sağlık güvenlik, sosyal aktivite, eğitim, ibadet,tercümanlık, haberleşme, bankacılık ve diğer hizmetlerin koordinasyonun da gösterdiği üstün başarılar ile dikkatleri üstüne çeken Gökhan Çebi, gerekli kriterlere uygun olduğuna karar verilmesinin ardından yeni görevine başladı.


KTÜ Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Jeofizik Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra, Bayındırlık ve İskan Bakanlığı’nda göreve başlayan Çebi, İzmir Valiliği Kriz Yönetim Merkezi, Afet İşleri Genel Müdürlüğü ve AFAD kurucu daire başkanlığı görevlerinde bulundu.  Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında da görev yapan evli ve 2 çocuk babası Çebi, iyi derecede İngilizce biliyor.

 

Araklı Arı Haber

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013