Adaylığını Açıklayan Başkan Çakır\'a Her Kesim\'den Destek Var

ARAKLI 15 Ocak 2019 15:00

A

Trabzon Araklı Engelliler Dernek Başkanı Yaşar Çakır Adaylığını açıkladı. Çakır adaylığını açıklamasından sonra herkesimden destek giderek artmaya devam ediyor.

 

 Yaptığı çalışmalarla Engelli vatandaşların Araklıda sesi olan Yaşar Çakır 31 Mart yapılacak olan Seçimlerde Ak Parti Belediye Encümen Aday Adayı olduğunu açıkladı.

 

 

 Başkan Yaşar Çakır Araklı ARI Habere yaptığı açıklamada şunları söyledi.

 

 

 Araklı Belediye Meclis Üyesi olmak istiyorum engelle kardeşlerimizin sorunların yakından biliyorum yaptığımız hizmetler ortada bu bağlamda Ak Partiden Encümen Adaylığımızı açıklamış bulunmaktayız dedi.

 

 Çakır çıktığımız bu yolda tüm hemşerilerimizin desteğini bekliyor çıktığımız bu yolda ALLAH bizi mahcup eylemesin dedi.

 

 Çakır yaptığı açıklamada Cumhurbaşkanımız  yaptığı açıklamada engelli kardeşlerimizi Meclis üyeliği verilmelidir diyerek Cumhur başkanımızın sesini herkes duymalı bizde araklımızda gerekeni yaptık yapma yada devam ediyoruz dedi.

 

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Misafir Üye

19 Ocak 2019 06:17

Daha iyi yerleri hak ediyorsun abi inşallah daha iyi yerlere gelirsin

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013