Araklı\'da Akyıldız Adaylığını Açıkladı

ARAKLI 17 Ocak 2019 15:00

A

Trabzon Araklı Esnaflarından İdris Akyıldız Ak Parti’den  Araklı Belediyesi Encümen Adayı olduğunu açıkladı.

 

İDRİS AKYILDIZ KİMDİR

 

  1985 Araklı da doğdu Kayacık (Kizirnos) mahallesinde ilk ve orta okulu erenlerde okudu Lise eğitimini Araklı endüstri lisesinde aldı.

 

 KTÜ meslek Yüksek okulu elektrik bölümünü bitirdi Lise yıllarında Saadet partisi gençlik kollarında siyasi hayatına başladı.

 

 daha sonrasında istifa ederek Ak Parti gençlik kollarında siyasi hayatına devam etti 8yıl görev yaptı. 2017 yılında gerçekleşen gençlik kolları kongresinde yaşı dolmasından görevinden ayrıldı.

 

 Türkiye gençlik vakfında görev aldı. 2019 yerel seçimlerinde  Ak Parti Belediye encümenlik  için bu görevinden ayrıldı.Akyıldız Ailesiyle birlikte Araklı'da  1989 yılından beri Araklıda esnaf olarak çalışmalarına devam ediyor. Ayrıca bir enerji firmasında çalışmakta Akyıldız Evli

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013