Araklı Haydi Çocuklar Camiye

ARAKLI 19 Ocak 2019 15:00

A

Trabzon Araklıda 23 Ocak -01 Şubat 2019 tarihleri arasında Araklı Müftülüğümüzce "Namazını Camide Kıl, Puanları Topla, Ödülünü Kap!" adlı ödüllü yarışma düzenlenmiştir.

 

 İlçemiz Merkezinde bulunan (Merkez Büyük Cami, Hacı Hasan (Küçük) Cami, Çarşıbaşı Yeni Camii, Yolgören Sahil Camii, Otogar Camii, Zeki Çebi Camii, Konakönü Camii, Kalecik Camii ve Yalıboyu Mah. Sahil Camii Merkez Büyük Camii) camilerin herhangi birinde yukarıda belirtilen tarihler arasında camide cemaatle namaz kılan çocuklarımız, cami görevlilerinde bulunan puan çizelgelerine isimlerini yazdırarak yarışmaya katılabileceklerdir.


Sabah namazı için 20 puan, öğle- ikindi- akşam namazlarının her biri için 6’şar puan ve yatsı namazı için 12 puan verilecektir.

 

 01 Şubat 2019 Cuma günü yatsı namazından sonra Camilerimizdeki din görevlileri tarafından toplanan puanlar neticesinde en çok puan alıp birinci olana bisiklet, ikinci olana lisanslı forma, üçüncü olana spor ayakkabı, dördüncü olana ise futbol topu hediye edilecektir.


Araklı Müftülüğünce yapılan açıklamada 7-15 yaş arası tüm çocuk ve gençlerimizi yarışmamıza davet ediyoruz denildi.

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013