Araklı\'ya Bayan Muhtar Adayı

ARAKLI 23 Ocak 2019 15:00

A

Hatice Küçükosman Araklı Merkez Mahalle Muhtar Adayı olduğunu açıkladı.

 

Hatice Küçükosman Araklı ARI Habere yaptığı açıklamada şunları söyledi.

 

 Araklı’ya olan düşkünlüğü, memleketimin 50 köyü 48 bin insanına olan sevdam sebebiyle bu mübarek göreve talip oldum. Evli ve dört çocuk annesiyim.

 

Araklı’ya artık bir kadın eli değmesi gerektiğine inanıyorum ve kaymakamlığımız, belediyemiz ve sivil toplum örgütlerimizle, en önemliside halkımızın katıldığı bir yönetim anlayışıyla, ilçemize en güzel, en verimli ve en gerekli hizmetlerin alınmasında bizde burdayız diyeceğiz. çalışmak bizden, takdir Allah’tan dedi.

 

HATİCE KÜÇÜKOSMAN KİMDİR?

 

1973 araklı doğumlu. ilkokulu Atatürk ilkokulunda okudu. 2009 yılına kadar okul aile birliği yönetimlerinde bulundu. 2009 yılında Akparti ye üye oldu ve sekreter olarak başladığı yönetimde, şuan kadın kolları başkan yardımcısı ve seçim işleri başkanı olarak görevine devam etmektedir.

 

 aynı zamanda araklı da birçok hayır derneğinin yönetim kurulunda yer almaktadır.

 

 7 yıldır araklı belediyesi, kültür salonunda çalışmakta.

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013