Araklı\'da Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Belli Oldu

SİYASET 25 Ocak 2019 15:00

A

Saadet Partisi Araklıda Belediye Başkan Adayı olarak Araklı eski Belediye Başkanı Ümit Çebi’yi Başkan Adayı gösterdi.

 

SAADET PARTİSİ ARAKLI İLÇE BAŞKANLIĞINCA YAPILAN AÇIKLAMA

 

Efsane Başkan Araklı için yeniden aday...
Halkımızın yoğun isteği, sokağın sesi ve Araklının iyiliği için atan yüreklerle yapılan geniş ve yoğun istişareler sonucu Gönüllerin Başkanı Ümit İsmailçebioğlu Araklının adayı olarak partimizden aday seçilmiştir.

 

Araklı'da tekrar adil paylaşım ve yönetim, huzur ve sevgi ortamı ve çevre ilçelerin tekrardan gıpta ile bakacağı bir ilçe olmak için toplumun her kesiminden oluşturulacak bir ekibin hazırlık ve çalışmaları yapılıyor.

 

Adayımız ekibini sizlerin sevgi, takdir ve güvenini kazanmış her düşünceden insanlardan, Araklı ortak paydasında buluşup, özlenen ve olması gereken Araklı'da buluşmak üzere seçecektir.

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Misafir Üye

26 Ocak 2019 09:26

Bu dönem Ümit Beyin donemi olacak.Araklılılar ona çok şeyde hizmetlerini hiç unutmadılar.Yine de kazanma göstergesi Ümit Bey diyor.

Misafir Üye

29 Ocak 2019 00:33

Yürü başkan,ölümüne arkandayız.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013