Ölümü Araklıyı Şok Etti

YAŞAM 03 Şubat 2019 15:00

A

Araklı Esnaflarından Foto İzzet Erbay Oğlu Foto Alirıza Erbay hayatını kaybetti. Geçen akşam Kalp Krizi geçirerek Trabzon Ahi Evren Hastanesi kaldırılmış Ameliyata alınmıştı.

 

 Yedi saat ameliyatta Kalan Erbay tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Araklılı esnafın ölümü Araklıda büyük üzüntüye sebep oldu.

 

 Araklı ARI Haberin imtiyaz sahibi Yusuf Genç Alirıza Erbay ölümü nedeniyle yaptığı açıklamada sevgili kardeşimizle yıllara dayanan bir dostlumuz vardı kendisiyle Trabzonspor Başakşehirspor Maçında beraber olduk ani ölümü nedeniyle Erbay Ailesine başsağlığı dilerim mekanın cennet olsun kardeşim dedi.

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Misafir Üye

04 Şubat 2019 13:12

Genç kardeşimize ALLAHDAN rahmet dilerim

Misafir Üye

05 Şubat 2019 00:22

Allah Rahmeti ile Sarsın İnşallah.Mekanın Cennet Olsun Güleç Yüzlü Kardeşim.

Misafir Üye

07 Şubat 2019 02:56

Ali Rıza Bey kardeşım insanların kalbinde güzel izler bırakmış ne mutlu ona..İnsanların kalbini kazanan bu kardeşimizden inşallah Rabbimiz razı olsun ve onu cennetine giren kullarından eylesin.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013