Araç Sürücüleri Dikkat Araklı\'da Öncelik Yayaların

ARAKLI 05 Şubat 2019 15:00

A

İçişleri Bakanlığı tarafından 2019 yılı “yaya öncelikli trafik yılı” ilan edilerek, tüm ülke genelinde “öncelik hayatın, öncelik yayanın” sloganı ile kampanya başlatıldı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu vatandaşlara kampanyayı desteklemeleri çağrısında bulundu. Tüm Türkiye’de olduğu gibi Trabzon Araklı’da’“Öncelik Hayatın, Öncelik Yayanın” sloganıyla başlatılan ülke genelinde eş zamanlı olarak yapılan, “Trafikte Yaya Önceliği Bilincinin Oluşturulması Kampanyası gerçekleştirildi.

 

Etkinliğe Araklı İlçe Kaymakam V. Uğur TUTKAN, Jandarma Komutanı Hüsamettin Özdemir, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Ortaasyalı, İlçe Yazı İşleri Müdürü Neşe Çebi, Milli Eğitim Şube Müdürü Veysi Atıcı,Gençlik ve Spor Müdürü Dursun Ali AYAZOĞLU katılımı ile Araklıda gerçekleştirildi.

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013