MHP Araklı İlçe Başkanı Mustafa Harbi Oldu

SİYASET 26 Şubat 2019 15:00

A

 

Araklı’da Mustafa Harbi Dönemi

 

MHP Araklı ilçe başkanı Hasan Demiray'ın encümen adayı olmasıyla boşalan başkanlık koltuğuna ülkücü câmianın içerisinde yıllarca görev yapan ilçe başkan vekili, Araklı'nın sevilen esnaflarından Mustafa Harbi getirildi.

 

Harbi yaptığı açıklamada; Her ülkücünün hayali olan bu göreve bizleri layık gören büyüklerimize ve arkadaşlarımıza teşekkür eder, bana verilen bu görev süresince üzerime düşeni en iyi şekilde yapmaya ve bana olan güveninize layık olmaya çalışacağım.

 

Bizlere düşen ülkemizin geçirdiği bu zor süreçte birlik ve beraberlik içerisinde olmaktır.

 

Liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin de dediği gibi “Önce ülkem ve milletim sonra partim, sonra ben “ ilkesini kendimize düstur edinerek, ülkemizin bekası için CUMHUR İTTİFAKI etrafında kenetlenerek ittifaka olan inancımızı samimiyet ve güven ile milletimize aşılayacağız.

 

Çıktığımız bu yolda, yüce mevlâdan bizleri mahcup etmemesini niyaz eder, Araklı'lı kardeşlerimizden dua ve desteklerini bekleriz.

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Misafir Üye

28 Şubat 2019 23:44

Mustafa Harbi abi, sizleri bu görevinizden dolayı tebrik ediyor, alnınızın akıyla bu vazifede muvaffakıyetler diliyorum. Allah kolaylıklar versin

Misafir Üye

02 Mart 2019 01:13

Bu dava bedava Ülkücüleri de unutmamıştır unutmayacaktır da.
Zor zamanda kenara köşeye sinen, zafer anında meydanlara fırlayıp avuçlarını patlatırcasına alkış tutan, her seçim döneminde Ülkücüleri kuşatan bedavacı taifeye çağrıda bulunuyorum
Hiç değilse olduğunuz gibi görünün..!
Bedava ülkücülük ten vaz geçiniz..

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013