Araklıyı Üzen Kaza Ölümden Döndüler

ARAKLI 02 Mart 2019 15:00

A

Trabzon Araklı Esnaflarından dan Lastikçi Kasım Alemdar ölümden döndü.

 

Alemdar Bayburta giderken Araklı Bahçecik yakınlarında aracıyla beraber yanında bulunan iki kişiyle beraber dereye uçtular. Kazada Kasım Alemdar ve yanında bulunan iki kişi hafif şekilde yaralandı.

 

 Araklı Merkez Mahalle Muhtar Adayı Fatih Alemdar abisi olan Kasım Alemdar kaza yapması yakınlarında büyük bir üzüntüye sebep olurken Merkez Mahalle Muhtar Adayı Fatih Alemdar Sosyal Medya Hesabında Şu ifadelere yer verdi.

 

 Bu araçtan gecenin karanlığında, buzun, tipinin, suyun, soğuğun beyazında, ıssızlığın, sessizliğin hüküm sürdüğü dağın başında kabusa uyanmaya ramak kala küçük yaralanmalarla abilerini bize bağışlayan, onları koruyan Yüce Rabbim sana sonsuz şükürler olsun.


Abim Kasım (lastikçi-hacı) eniştem Ergün ve dayıoğlu Mehmet Kul Bayburt'a giderken bahçecik mevkisinde 2 mart saat 20 civarları kaza geçirmişlerdir.

 

 Elhamdülillah Kasım abimde burnunda ufak kırık Ergün abide bilmekte ve kürek Kemiğinde ufak kırık ve hafif yaralanmalar var.


Mevlam cümlemizi kazalardan korusun.

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Misafir Üye

03 Mart 2019 14:35

Çok geçmiş olsun allahım şifa versin inşallah büyük kaza olmuş

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013