Araklı\'da Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Baycan Oldu

ARAKLI 03 Mart 2019 15:00

A

Türk Siyasetine damga vuran merhum Necmettin Erbakan Hocanın oğlu Fatih Erbakan’ın kurmuş Olduğu Yeniden Refah Partisi Araklı İlçe Başkanlığı’na Yeşilyurt Mahallesinden Genç İş adamlarından Metin Baycan atandı.


Baycan 3 Mart Günü mazbatasını Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan’ın elinden alarak resmen görevine başladı.


Metin Baycan yaptığı açıklamada ‘Öncelikle Partimizin Ülkemize, İslam alemine ve milletimize hayırlara vesile olmasını diliyorum. Gelinen süreçte ülkemizin ciddi bir muhalefet partisine ihtiyacı olduğu kaçınılmazdır.

 

 Doğruya doğru yanlışa yanlış denilen bir siyaset anlayışı ile bu kutsal görev tarafımıza tebliğ edilmiştir. İlk etapta yönetim listemizi oluşturup, teşikilat binamızı aktif hale getirip sahaya ineceğiz Allah’ın izni ile diyerek sözlerini tamamladı.
 

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013