Ak Parti Millet Vekili Günnar Açıkladı Araklı Bayburt Yolu Yapılacak'mı

ARAKLI 08 Mart 2019 15:00

A

Ak Parti Trabzon Milletvekili Adnan Günnar Araklı Dağbaşı karayoluyla ilgili Araklı ARI Habere önemli açıklamalarda bulundu

 

Üç yılda tamamlanır

 

Seçim çalışmaları kapsamında Araklı’da MHP ilçe teşkilatını ziyaret edenTrabzon Milletvekili Adnan Günnar Araklı Dağbaşı Bayburt karayolu ile ilgili bir soru üzerine; Karayolları Bölge Müdürü Selahattin Bayramçavuş’u telefonla arayarak vatandaşları bilgilendirdi.

 

 Bayramçavuş; Salmankaş Aydıntepe arasındaki yolun 2019 da bitirileceğini söylerken Araklı Dağbaşı Salmankaş arası proje çalışmamız devam ediyor.Bu kapsamda 3750 metre Tilki beline çift tünel yapılacağını.

 

 Bunun dışındada 10 adet daha tünel yapılacaktır. Proje çalışması bitince ihale edilecek olan yolun 3 yıllık bir zaman içerisinde tamamlanabileceğini söyledi.

 

 

Haber Ahmet Sungur

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Misafir Üye

09 Mart 2019 13:22

Yaw he he siz önce kaşıkçı yolunu bitirin sonra yaparsınız tünelleri

Misafir Üye

09 Mart 2019 13:45

Araklı Kaşıkçı yolu gibi olursa üç yıl değil otuz yılda biter anca

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013