Araklı Sağlık Meslek Lisesinden Örnek Davranış

ARAKLI 16 Mart 2019 15:00

A

 

 

">

Trabzon Araklı Sağlık Meslek Lisesinden Örnek Davranış Sağlık Meslek Lisesi Öğretmeni Oğuz Eker Biçer ve Öğrenciler çevre temizliği yaparak herkese örnek oldu.

 

 Okul öğretmeni Oğuz Eker Biçer yaptığı açıklamada Her canlının toprağa, suya ve havaya ihtiyacı vardır. Bunlar olmadan yaşam olmaz. Bunların hepsinin genel adı doğadır. Doğa insanlara bir çok nimetler sunar. Bu nimetlerin hepsi insan içindir. Doğa zenginliklerimiz her geçen gün azalmaktadır. Sanayileşme ve kentlerdeki nüfus yoğunlukları, çevre sorunlarının artmasına sebep olmuştur.

 

 Bütün ülkelerin ortak sorunu haline gelen çevre kirlenmesi, günümüzde insan sağlığını tehdit eder boyutlara ulaşmıştır. Günümüzde küresel ısınma ile iklim farklılıkları meydana gelmeye başlamıştır. Bu kapsam’da daha temiz bir çevre için üstümüze düşeni yapmaya çalışıyoruz diyerek öğrencilerimizle atılan çöpleri topladık. Gelecek nesillere daha  temiz bir araklı için her kesin üstüne düşen görevi yapmaya çağırıyoruz dedi.

 

 

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Misafir Üye

17 Mart 2019 14:50

Hocamızı takdir ediyorum

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013