Esila Yıldızbaşoğlu Araklı'nın Gururu oldu

KÜLTÜR SANAT 26 Mart 2019 16:07

A

Esila Yıldızbaşoğlu Araklı'nın Gururu oldu

Araklı Merkez ilkokulu öğrencilerin'den Esila Yıldızbaş Okuma yarışmasında Trabzon üçüncüsü olarak büyük bir başarıya imza attı.

 

 Merkez İlkokulu Müdürü Yusuf Bektaş Araklı ARI Habere yaptığı açıklamada Öğrencilerimize kitabı sevdirmek,kitap okuma alışkanlığı kazandırmak,yaz tatillerini kitap okuyarak değerlendirmelerini sağlamak amacıyla Haziran 2016 tarihinde Trabzon Milli Eğitim Müdürlüğü ile Trabzon Büyükşehir belediye başkanlığının imzaladığı işbirliği protokolü çerçevesinde planlanan ve yoğun bir katılımla bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen Kitap Okuma Yarışmasında Araklı Merkez Ilkokulu 3.G Sınıfı öğrencilerinden Esila YILDIZBAŞOĞLU üçüncü sınıflar arası Trabzon ikincisi olarak okulumuzu ve ilçemizi gruplandırarak ödül almaya hak kazanmıştır. 


Öğrencimize Hammamizade İhsan Bey   Kültür merkezinde düzenlenen törenle Trabzon Milli Eğitim Müdürlüğünce ödülü verilmistir.


Esila YILDIZBAŞOĞLU'nun bu başarısında önemli katkısı olan öğrenci velimizi ve öncelikle öğretmeni Murat ULUSOY hocamızı ve okul müdürü Yusuf BEKTAŞ 'ı  ilçemizin adını böyle güzel başarılarla duyurması nedeniyle başarılarının devamını temenni ediyoruz.

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013