Avrupa'yı Dize Getirdi, Araklı'nın Gururu Oldu

SPOR 07 Nisan 2019 14:32

A

Araklı Atakspor klübü sporcusu Avrupa şampiyonluğunu kazananan Mustafa Danışmaz ve Ekibi Araklı'ya ayak bastı.

Antalya'da düzenlenen 4. Uluslararası Kıck Boks şampiyonasında bölgemizi temsilen katılarak rakiplerini tek tek deviren Mustafa Araklı'ya dönüş yaptı. Yarıştığı rakipler arasında İsrail'den bir sporcunun bulunması müsabakaya ayrı bir heyecan kattı. Mustafa çıktığı tüm maçlarda rakiplerine üstün getirdiği mücadelede ringde adeta şov yaptı. Bu başarısıyla daha önceki başarılarına yenisi eklemiş oldu.

 

Atakspor ve Klüp hocası Yücel Derya kısıtlı imkanlarla Bölgede ve Türkiye'de takdire şayen başarılara imza atmaya devam ediyor. Yücel Hocanın tek arzsu Araklı gençlerini daha büyük başarılara koşturabilmek için güzel bir spor salonu. Çok kısıtlı imkanlarla yapılan idmanlarda yeterli malzeme, antrenman ve spor aletleri çok yetersiz.

 

Bu konuda Belediye Başkanı Sayın Recep Çebi'den ihiyaçlar için aldığı söz almış. Araklı'nın genç yetenekleri, en kısa zamanda sayın belediye başkanımızın bu konuda harekete geçmesini arzu ediyor.

 

 

İlçemize yaşattıkları bu gururdan dolayı Mustafa Danışmaz,Yücel Derya, değerli ailesi ve diğer tüm ekip arkadaşlarına teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

 

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013