Trabzon Takımı Şampiyon Oldu Araklılı Futbolcu Maça Damgasını Vurdu

SPOR 22 Nisan 2019 18:31

A

Trabzon Araklı Pervane Mahallesinden Faruk Yalçındağın da oynadığı Trabzon Ortahisar Belediyesi İşitme Engelliler Futbol takımı Süper Lig’e yükseldi. Antrenörlüğünü Adnan Adanur’un yaptığı takım Tokat’ta yapılan finallerde Sivas’ı 8-1, Kayseri’yi 8-0 ve finalde Çorum’u 5-0 yenerek şampiyon oldu ve adını işitme engelliler süper ligine yazdırdı.

 

Trabzon TÜFAD’dan İşitme Engelliler Futbol Takımına kutlama mesajı gelirken Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç yayınladığı mesajında “Tebrikler Çocuklar; Tokat’ta yapılan Türkiye işitme Engelliler Spor Federasyonuna bağlı müsabakalarında üçte üç yaparak Şampiyon olan ve Türkiye İşitme Engelliler Süper ligine çıkan Ortahisar Belediyesi İşitme Engelli Futbol takımımızı yürekten kutluyoruz.” İfadelerini kullandı

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013