MHP Araklı'da Şok Başkan İstifa Etti

SİYASET Ahmet Sungur 24 Nisan 2019 19:57

A

Milliyetçi Hareket Partisi Araklı ilçe başkanı Mustafa Harbi ilçe başkanlığından ve yönetim kurulu üyeliğinden istifa etti.

 

İstifa gerekçesini açıklayan Harbi şunları söyledi: 22 yıllık milliyetçi hareket Partisi’ndeki siyasi hayatımda hiçbir menfaat gözetmeden davama partime ve ilçeme hizmet ettim.

 

 

hiçbir çıkar ve menfaat gözetmedim. Gelinen noktada Cumhur ittifakındaki gelinen nokta ve alınan başarıdan rahatsız olan sözde MHP Sevdalılarını malesefki koltuk sevdalısı olmuşlardır.

 

 

Zorlu seçim sürecindeki çalışmalarımızı görmemezlikten gelerek şuandaki başarımızı imrenerek rahatsızlığımızı bahane ederek il baş başkanlığından koltuk talebinde bulunmuşlardır.

 

 

Malesefki il teşkilatı bunlara meyil vermiştir, Dolayısıyla 22 yıllık emeğimizin hiçbir değerinin olmadığını hissederek milliyetçi hareket partisi Araklı ilçe başkanlığından ve yönetim kururlu üyeliğinden istifa ediyorum dedi.

 

Haber Ahmet Sungur

 

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013