Araklı Şehitlerini Unutmadı

ARAKLI 08 Mayıs 2019 13:13

A

Araklı Şehit Ailelerini Unutmadı

 

İzmir’de gerçekleşen saldırıda şehit düşen Fethi Sekin’in kıymetli babası Mehmet Zeki Sekin ve Tunceli’de helikopter kazasında şehit düşen Hasan Yıldırım’ın kıymetli babası Fuat Yıldırım Araklı’da en üst düzeyde karşılandı.

 

Araklı Kaymakamı Mehmet Nuri Çetin, Belediye Başkanı Recep Çebi ve Emniyet Müdürü Mehmet Ortaasyalı Araklı’yı ziyarete gelen şehit aileleriyle yakından ilgilenerek onlarla hasbıhal oldu.

 

Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi şehit ailelerini ağırlamaktan onur duyduklarını ifade ederek şu açıklamalarda bulundu; ‘’Terörle mücadelede gözünü kırpmadan vatan ve bayrak uğruna canlarını feda eden kahramanlarımızı asla unutmayacağız. Şehitlerimizin kıymetli babaları Mehmet ve Fuat beyin ziyaretleri bizleri hem duygulandırıp hem de mutlu etmiştir.

 

İlçemizi unutmamaları adına temsili hediyelerini kendilerine taktim ettik. Onların vesilesiyle vatan uğruna hiç düşünmeden canını ortaya koyan tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize hayırlı sağlıklı ömürler diliyorum.’’ İfadelerine yer verdi.

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013