Araklı'nın Gururu Oldular

ARAKLI 08 Mayıs 2019 13:48

A

Tügva Kitap kurdu Sınav Sonuçları açıklandı.

 

Araklımızın Gururu oldular. Tügva Genel Merkez tarafından yapılan “Kitap Kurdu “ sınavında Tügva Araklı ilçe Temsilciliği bünyesinde Araklı Yılmaz Çebi Orta Okulu Öğrencimiz  Türkiye 3. sü Trabzon İl 1. si Ebrar Yılmaz olarak Araklı’ mızın gururu oldu.

 

Ayrıca Hamit Özdağ kız İmam Hatip Orta Okulu öğrencimiz Asude Şahin Trabzon İl 2. si oldu.

 

Tügva Araklı ilçe Başkanı Gazi Mehmet Sarı yaptığı açıklamada Türkiye Genelinde Tügva nın orta okullara yönelik yapmış olduğu gençlerimizin Kitap okuma alışkanlıklarını ,Kitapın önemini, okumanın gençlerimizi her türlü geliştireceğini ,Gençlerimizi olgunlaştıracağını ve bu anlamda düzenlemiş olduğu “ Kitap Kurdu “ sınavında Araklı’ mızın gururu olan Öğrencilerimiz Ebrar Yılmaz’a ,Asude Şahin ‘e , Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Rıza Keskinsoy’a çok teşekkür ederim dedi.

 

Başkan Gazi Mehmet Sarı  Okul Müdürlerimize, danışman Öğretmenlerimize ,Özellikle Yılmaz Çebi Orta Okulu danışman Hocamız Yeliz Yelda Bayraktar ve Hamit Özdağ Kız İmam Hatip Orta Okulu danışman Öğretmenimiz Mehmet Şahin‘e çok teşekkür ederim dedi.

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013