ALFA CAR RENTAL

Araklı'ya Yakışan Mekan Açıldı Deniz Manzaralı

KÜLTÜR SANAT 13 Mayıs 2019 15:11

A

Araklı Karaderespor efsane futbolcusu ,Araklı Karaderespor bal ligi şampiyonluğunda gol kralı olan araklıya sportif anlamda büyük katkılara olan Sinan Söylemez konakönünde deniz manzaralı Moonlight Cafe ismi altında mekan açtı.

 

işletme sahibi Sinan söylemez sitemize yaptığı açıklamada araklıya sportif anlamda bir şeyler kattıysak ne mutlu bize şimdi turizm anlamında hizmet verme niyetimiz var ,açmış olduğumuz kafe halkımız ailesi arkadaşı eşi dostu ile nezih ferah rahat edebileceği bir mekan ile hizmet vermeye çalışacağız.

 

ayrıca araklıyı tanıtma açısından da böyle mekanların ilçemizde daha fazla olması için gayret gösterip yardımcı olmalıyız araklımızın Bodrum'dan kemerden Alanya'dan eksiği yok fazlası var diye konuştu .

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013