Araklı'da 19 Mayıs Coşkuyla Kutlandı

ARAKLI 19 Mayıs 2019 19:56

A

Trabzon Araklı'da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı Coşkuyla Kutlandı.

 

Araklı Belediye Başkanı Recep ÇEBİ, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla tüm gençlerin bayramını kutladığı mesajında, “Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, Samsun’a çıkmasıyla Kurtuluş Savaşı’nın ilk adımını atmış, bu adımın ardından verdiği mücadeleyle dünyaya örnek olmuştur. 19 Mayıs, Türk Ulusu için sonsuzluğa uzanan süreçte önemli bir dönüm noktası olmanın çok daha ötesinde anlamlar taşımaktadır. Bağımsızlık ve özgürlük savaşının fiilen başladığı 19 Mayıs, Türk Ulusu’nun da uyanışı olmuştur” ifadelerine yer verdi.

Gençlerin Türkiye’nin yarınına damga vuracak insanlar olduğunu belirten Başkanımız mesajında şu sözlere yer verdi:

“Sizler, Türkiye’nin yarınlara en iyi şekilde hazırlanabilmesinin güvencesisiniz. Bu yüzden dışa açık, hoşgörülü, çevrenize saygılı, milletinize sadık, gelenek ve göreneklerinize bağlı, modernleşmenin ancak demokrasiyle mümkün olduğu bilincine sahip, Çalışkan insanlar olmalısınız. Bu güzel gün vesilesiyle, Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, Kurtuluş Savaşı kahramanlarını gönül borcu, saygı ve rahmetle anıyor, tüm Araklılı hemşehrilerimin bu anlamlı bayramını kutluyorum.” ifadesini kullandı.

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013