Araklı Dağbaşı Çankaya Derneği İftarına Yoğun Katılım

ARAKLI 20 Mayıs 2019 00:58

A

Araklı Çankaya Dağbaşı(Haruska) Derneği yeni yönetimi ile faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor.

"Aynı Sofrada Buluşalım" Sloganı ile Çankayalıların davet edildiği ilk kez geniş katılımlı yapılan iftar programı Arnavutköy'de düzenlendi.

Yoğun bir katılımla gerçekleşen iftar programına Araklı Çankayalılar aileleri ile katılım sağladı.Trabzonspor maçı gösterilen salonda gol sevinci fotoğraf karelerine yansıdı.


Programa katılamayan Araklı Belediye Başkan Yardımcısı Burhan Akyıldız,Sakarya Kaynarca Belediye Başkanı Murat Kefli ve Yardımcısı Mustafa Özer,Sakarya Akparti Milletvekili adayı Mahmut Tandoğan,Sakarya Hendek Belediye Başkan adayı Ali Kemal Sofu ve Araklılı hemşehrmiz Chp Genel Sekreteri Milletvekili Mehmet Akif Hamzaçebi mesajlarını ilettiler.
 

Dernek Başkanı Adem Özer konuşmasında;"İftar programımıza uzaktan yakından katılarak bizleri onurlandıran siz değerli katılımcılara ederken, geçmiş yönetimlerimizden, üyelerimizden vefat edenlere yüce Allah’tan rahmet diliyorum.

Derneğimizin bugünlere taşınmasında emeği olan tüm geçmiş yönetimlerimize ve değerli üyelerimize teşekkür ediyorum.

Bu mübarek ayda ve mübarek günlerde yeni yönetimimizle çıktığımız yolda siz değerli hemşehrilerimizden hayır duaları bekliyoruz.


 
Köyümüzde kıldığımız Teravih namazının tadını,Bayram sabahı köyümüzde bayramlaşmanın sevincini hepimiz çocuk kalbimizde yaşadık.
Geçmişe olan özlemimizi bu birlik sofralarında inşallah birlikte gidereceğiz.

Gelecek yıllarda etkinlik sayımızı arttırarak bizi biz yapan doğduğumuz ve büyüdüğümüz toprakların insanına hizmet etme adına faaliyetlerimize devam edeceğiz.


İhtiyacımız olan birlikteliği sağlamak,Derneğinimizi kısa sürede öncü ve başarılı bir Sivil Toplum Kuruluşu yapabilmek için Kimseyi ötekileştirmeden adımız kardeşlik, soyadımız sabır olacak.

Türkiye'nin dört bir köşesinde 10 Bin’den fazla nüfusa sahibiz.Gönüllülerden oluşan Güçlü ve Dinamik kadromuz ile bu büyük aileyi tek çatı altında toplayıp,Hemşehrilerimizin sesi olacağız.

Bu yolda birlikte amaçlarımıza ulaşmak için değerli büyüklerimden,yaşıtlarımdan ve daha sonra bu bayrağı devredeceğimiz gençlerimizin bizden desteğini esirgememelerini istiyoruz.

Birlik ve Beraberliğimizi daim kılmak düğün ve cenaze dışında belirli vakitlerde hemşehrilerimizi  bir araya getirmek için yapmayı planladığımız etkinliklerin müjdesini paylaşmak istiyorum."diyerek sözlerini sonlandırdı.


Araklı Arı Haber/Ramazan Uzun

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013