Araklı İstanbul Ayvadere (AHO) Derneğin'den Dev İftar

ARAKLI 27 Mayıs 2019 15:04

A

İstanbul Araklı Ayvadere (AHO) Derneğince geneleksel İstanbul Sur içinde nezih bir ortamda gerçekleşti.

 

İftar programına eski Avrupa Birliği Bakanı Volkan Bozkır Çankırı Millet Vekili Ak Parti Gurup Başkan Vekili Mehmet Emin Akbaşoğlu eski Araklı Kaymakamları Adnan Tezcan Ali Fuat Türkeri İstanbul Şişli Ak Parti İlçe Başkanı Ömer Fuat Günday Araklı Belediye Encümeni Alican Gümştaş Araklı Ayvadere Muhtarı Yakup Aygün Erikli Muhtarı Eyüp Aygün Genç Araklıllar Derneği Başkanı Miktad Çebi ve çok sayıda davetli Ayvadereli vatandaşlar katıldı.

 

İftar Programında Konuşan Araklı İstanbul Ayvadereliler Dernek Başkanı Kadir Gençtürk yaptığı açıklamada iftar programına katılan bizi yalnız bırakmayan herkese çok teşekkür ederiz ayrıca bugün ki İftar için sponsor olan değerli büyüğüm abiyem Muhammet Gümüştaş’a çok teşekkür ederim dedi.

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013