Araklılı İş Adamı Türkiye'de Kimsenin Yapamadığını Yaptı

ARAKLI 02 Haziran 2019 09:15

A

Trabzon Araklılı İş Adamı Doğupen yönetim kurulu Başkanı Doğan Şengün verdiği iftar yemeğinde bir araya geldi.

 

Trabzon Zorlu Grand verdiği iftar yemeğine Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi Belediye Başkan yardımcısı Burhan Akyıldız Başkan Vekili Ekrem Reis Araklı 1961 Spor Başkanı Mustafa Limanoğlu işamdamları Doğupen Bayileri Doğupen yönetim kuru Başkanı Doğan Şengün Doğupen Müdürü Metin Matarıcı Doğupen Personel Müdürü İslam Yılmaz katıldı.

 

İftar yemeğinde bir açıklama yapan Doğupen yönetim kurulu Başkanı Doğan Şengün önemli açıklamalarda bulundu. Şengün açıklamasında bu gün sizlerle bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu ifade ederken bir de müjde verdi şengün Türkiye'de kimsenin yapamadığını yaptıkları için mutlu oldukların söyledi.

 

şengün şirketimiz tarafından ilk kez Türkiye'de Merkezi Contalı Pervazlı kasa ürettiklerini söyledi.  bundan sonra hedefimiz Doğupen müşterilerimize en güzel hizmeti etmektir dedi. Doğupen olarak Trabzon Sürmene Küçük Dere mevkiğinde  faliyetlerimiz devam ediyor dedi.

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013