Araklılı Psikolog Buket Çebi Bayramoğlu'ndan Örnek Davranış

ARAKLI 25 Haziran 2019 18:34

A

Psikolog Buket Çebi Bayramoğlu’ndan Örnek Davranış

18.06.2019’da Trabzon’un Araklı ilçesinde yaşanan sel felaketinden psikolojik olarak etkilenen vatandaşlara, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü bünyesinde psikososyal destek olarak görev yapan Buket Çebi Bayramoğlu ücretsiz destek veriyor.

 

Yaptığı Duyarlı Davranış Takdir Topladı

 

Psikolog Buket Çebi’nin yaptığı duyarlı davranış vatandaşlar tarafından takdir edildi. Burada yaşanan felaketten psikolojik olarak etkilenen vatandaşlara ücretsiz olarak destek vermeye devam ediyor. Ayrıca edinilen bilgiye göre Psikolog Buket Çebi sel felaketinin olduğu gün olay yerinde bulunan ikiz kardeş öğrencilere doğum günü sürprizi yaparak motivasyon sağlamış. Yaptığı hareketle kız öğrencilerin yüzünü güldürmeyi başaran Psikolog Buket Çebi Bayramoğlu’nu duyarlı davranışından dolayı tebrik ediyoruz.

 

Not: Ücretsiz destek almak isteyenler Trabzon Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ve Sürmene Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğüne müracaat edebilirler.

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013