Başkan Çebi Şampiyonları Ödüllendirdi

SİYASET 12 Temmuz 2019 17:14

A

Araklı Atak Spor Kulübü al bayrağımızı dalgalandırmaya devam ediyor. Atak Spor Kulübü sporcularından 86 kg’da defalarca Kickbox Türkiye Şampiyonu olan ve elde ettiği başarılarla Macaristan’da yapılacak olan şampiyonada ülkemizi temsil edecek olan Mustafa Danışmaz, 81 kg’da Türkiye Şampiyonu olup Avrupa Kupasına katılacak olan Murathan Aydın ve 86 kg’da Samsun’da okullar arası müsabakada Türkiye Şampiyonu olan Mustafa Taşkın Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi tarafından ödüllendirildi. Belediye Başkanı Recep Çebi Atak Spor Kulübü Hocası Yücel Derya ve sporcularını ağırlayarak onlarla hasbıhal olduktan sonra ödüllerini taktim etti. Sporcuları tebrik eden Başkan Çebi her zaman yanlarında olduğunu ifade ederek çıkacak oldukları müsabakalarda başarılar diledi.

Atak Spor Kulübü hocası Yücel Derya ise Belediye Başkanı Recep Çebi’ye maddi ve manevi desteklerinden dolayı teşekkür ederek, ”Başkanımız sayesinde sporcularımızın antrenman standartlarını en yüksek düzeye ulaştırıyoruz. Desteğini bizden hiç esirgememiştir.” ifadelerine yer verdi.

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013