Ankara Büyük Şehir Belediye Başkanı Trabzon'da

SİYASET 26 Temmuz 2019 17:17

A

MANSUR YAVAŞ, BAŞKAN BIYIK'I ZİYARET ETTİ

 

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık'ı makamında ziyaret etti.

 

Başkan Bıyık'ı tebrik eden Yavaş, "Yomra Belediye Başkanımız 31 Mart seçimlerinde oldukça önemli bir performans ortaya koydu. Türkiye'nin Mustafa Bıyık gibi yeni yüzlere ihtiyacı var. Seçimden sonra şahsımı ziyaret ettiler. Bende iadei ziyarette bulunma fırsatı buldum. Arkasında ciddi bir halk desteği bulunan başkanımıza destek olmak için elimizden geleni yapacağız" dedi.

 

Yomra Belediye Başkanı Bıyık, ziyaretlerinden ötürü Başkan Yavaş,'a teşekkür etti. Çalışmaları ve projeleri hakkında Yavaş'ı bilgilendiren Bıyık, "Sayın Başkanımızın tecrübelerinden yararlanmak istiyoruz, desteklerini talep ediyoruz. Ülkemizin önemli değerlerinden biri olan Başkanımızı Yomra'da ağırlamaktan mutluluk duyduk: diye konuştu.

 

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Yavaş'ın, Yomra Belediye Başkanı Bıyık'ı ziyaretinde İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Müsavat Dervişoğlu, İYİ Parti Trabzon İl Başkanı Azmi Kuvvetli, İstanbul eski Milletvekili Aylin Nazlıaka, ATO Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Yılmaz hazır bulundu.

 

ARAKLI ARI HABER

 

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013