Araklı Şifalı (Mahura) Su Tesisleri Ziyaretçilerini Bekliyor.

KÖYLER 08 Ağustos 2019 16:55

A

Şifalı (Mahura) Su Tesisleri Ziyaretçilerini Bekliyor.

 

Araklı’nın Bereketli mahallesinde bulunan meşhur şifalı (mahura) suyu tesisleri yeni bir görünüme kavuşturuldu. Bereketli mahallesi muhtarı Mustafa Başkan’ın gayretleri ile tesisler tamamen yenilendi. Araklı Kaymakamı Mehmet Nuri Çetin ve Belediye Başkanı Recep Çebi’nin destekleriyle yenilenen tesis ziyaretçilerini bekliyor. Kaymakam Çetin, Başkan Çebi, Yargıtay üyesi Mehmet Osmanoğlu, iş adamı Yüksel Kalaycı, meclis üyelerinden Mustafa Akgün, Hüseyin Kalaycı, Baki Malkoçoğlu ve Kültür ve Sosyal İşleri Müdürü İsmail Küçükdurmuş tesisi ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

 

Belediye Başkanı Recep Çebi Araklı’nın güzelliklerini daha fazla kişiye tanıtmak adına gerekli planlama ve çalışmaları yürüttüklerini ifade ederek tesisin son derece güzel bir görünüme kavuşturulduğunu belirtti.

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013