ALFA CAR RENTAL
Karlanku? ?n?aat ?ç Mimarl?k

Araklı'da Vatandaşların İtfaiye Tepkisi Araklı'ya Yakışmıyor

ARAKLI 09 Ağustos 2019 18:24

A

Trabzon Araklı İtfaiye Sıkıntısı yaşanıyor Trabzon Büyükşehir Belediyesi’nin Araklıda Bünyüsesinde Bulunan Yangın söndürme Araçlarının çok eski model olması vatandaşın tepkisini çekiyor.

 

Araklı ARI Habere konuşan vatandaşlar bir yangın çıktımı bu araçların olay yerine gitmesi imkansız gibi  eski model araçlar hızlı hareket edemiyorlar dediler.

 

Vatandaşlar Trabzon Büyük Şehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğluna sesleniyoruz bir baksın bu araçlar başka bir yerde varmı daha 2000 yılından önceki araçlar bunlar Araklı’ya bu araçlar yakışmıyor dediler.

 

Vatandaşlar İtfaiye’nin maalesef bir binası yok araçlar değişik yerlerde araçlar şehir içinde olduğu için yangın çıksa hemen müdahale yapamıyorlar dediler. Acilen İtfaiye biriminin güzel bir yere taşınması lazım dediler. Vatandaşlar 50 bin Nufuslu bir ilçeye bu yakışmıyor yazıktır günahtır dediler.

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013