Mahşeri Kalabalıkla Son Yolculuğuna Uğurlandı

YAŞAM 16 Ağustos 2019 17:29

A

Trabzon'un manevi önderlerinden binlerce hafız yetiştiren bir süredir amansız hastalıkla mücadele eden Mecit(Ömer) Ayvazoğlu(70) Hocaefendi bugün mahşeri bir kalabalıkla son yolculuğuna uğurlandı.


Aynı zamanda Akparti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu'nun amcası olan Mecit Ayvazoğlu'nun cenaze törenine her kesimden çok sayıda vatandaş katıldı.

Araklı Erenler Mahallesi Derneği Başkanı Fatih Alemdar açıklamasında; "Beldemizi değiştiren, Karadere vadimize yön veren, Araklı ilçemizi şekillendiren, Trabzon ilimizi etkileyen, Ülkemize binlerce eğitimci ve hafız yetiştiren, tüm dünyaya tohum saçan Sevgili Hocamızın vefatı beldemizi hüzne boğmuştur.Beldemiz tarihi bir kalabalıkla onu son yolculuğuna uğurladı ve görevini yaptı"dedi


Ayvazoğlu'nun cenazesi Erenler Kuran kursu önünde kılınan ikindi namazının ardından  aile kabristanlığına defnedildi.(İHA)
 

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013