Araklı Erenler Derneğin'den Açıklama

YAŞAM 18 Ağustos 2019 13:02

A

Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur. Medrese Hocamız Haci Mecit Efendiyi Hakka uğurladık. Tüm sevenleri olarak elbette huznümüz nedeniyle sağlığında hizmette kusurumuz olduğu gibi cenaze organizasyonunda da kusur ve eksiklerimiz olduysa Erenler halkı adına özür dilerim.

 

Onbinin üzerinde beklenmeyen tahmin edilemeyen katılımla Kara Dere tarihinin en büyük cenaze namzını meydana getiren halkımız trafik dahil bir çok hususta aksamalara neden olmuştur. Tahmin edilemeyen bu katılım Araklı resmi kurumlarının alması icabeden tedbirleri zamanında alamamasına sebep olmuştur diye düşünüyorum.

 

Trabzon Müftülüğü ve Araklı Müftülüğü bu cenazeyi Yüzlerce alim yetiştiren iki tane il müftüsü onlarca ilçe müftüsü vaiz yüzlerce imam binlerce hafız yetiştiren bu zatın cenaze meramisinde icra etmesi icabeden vazifeyi ifa edememiştir.

 

Yakında ikinci bir basın duyurusuyla muhtelif konularda açiklamada bulunacağım. Bu cenazede aksayan bir şey olduysa bunun suçlusu benim. Erenlerde yaşayan kardeşlerim siz Kuran Kursuna Erenler İmam Hatip okuluna ve Erenler ilkokuluna sahip çıkın Eski Belediye binası Kuran Kursunun malıdır Kuran Kursusuna teslim edilene kadar hukuki ve siyasi mücadele edeceğimi bimenizi isterim. Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Ömer Bektaş Erenler Son Dönem Belediye Başkanı

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013