Araklılı İş Adamları Çamlıktepe Mahallesini Ziyaret Etti

KÖYLER 19 Ağustos 2019 16:31

A

rabzon Araklı Çamlıktepe Mahallesinde meydana gelen sel felaketinde 8 kişi ölmüş 2 kaybolmuştu. Sel felaketinin yaraları sarılmaya devam ediyor.

 

İstanbul’da bulunan İstanbul Genç İş adamları Derneği Başkanı Miktad Çebi Başkanlığında Araklı Çamlıktepe Mahallesini ziyaret ederek geçmiş olsun dileğinde bulundular. Genç Araklılıar Dernek Başkanı Miktad Çebi yaptığı açıklamada Allah böyle acıları kimseye yaşatmasın diyerek bizim üstümüze ne düşüyorsa onu yapmaya çalışacağız dedi.

 

Çebi yaptığı açıklamada Çamlıktepe Mahallemizi ziyaret ederek eksikleri yerinde görme imkanımız oldu Muhtarımız Yusuf Kuloğlu ’la beraber selde zarar gören vatandaşlarımızı ziyaret ederek üzüntülerini paylaştık dedi.

 

Araklı Çamlıktepe Muhtarı Yusuf Kuloğlu yaptığı açıklamada İş Adamlarımıza Çok teşekkür ederim diyerek Allah böyle acıları bir daha yaşatmasın dedi.

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013