Araklı Baycan Kız Öğrenci Evi Hizmetinizde

KÜLTÜR SANAT 23 Ağustos 2019 19:25

A

3 yıl önce, 2017-2018 eğitim öğretim döneminde üniversitemizi kazanarak ilçemize gelen öğrencilerimizin talebi üzerine sunmaya başladığımız konaklama hizmetinde her geçen yıl biraz daha gelişim kaydederek ilerliyoruz.

 

Bir öğrenci evinde olması gereken bütün imkanları sunmakla beraber her eğitim döneminde hizmetlerimize kattığımız güncellemeler misafirlerimizle olan diyaloğumuzu dostane bir hale getiriyor, bilinçle oluşturduğumuz bu güzel ortamda misafirlerimizden aldığımız öneriler ve geri bildirimlerle daha da deneyimli bir hale geliyoruz, bu da verdiğimiz hizmetin kalitesini her geçen gün daha da yükseltiyor.

 

Misafirlerimizle el ele vererek koyduğumuz bu ilkelerle, başlangıcında bulunduğumuz 2019-2020 eğitim öğretim dönemine üniversite öğrencilerimizin neredeyse tamamını ağırlayabilecek kapasitemizle hizmetlerimizi daha da geniş alanlara taşımayı hedefliyoruz. İfadelerini kullanan Araklı Baycan Kız Öğrenci Evleri işletme sahibi İlyas Baycan sözlerine şu şekilde devam etti:

 

Şahsım ve ailem adına gayemiz; Üniversite eğitimi için Araklı Ali Cevat Özyurt Meslek Yüksekokulunu dolayısıyla ilçemizi tercih eden bütün öğrencilerimize ailelerinden hiç ayrılmamış gibi güvenli, sosyal ve yaşam kalitesi yüksek bir konaklama alanının yanı sıra ilçemiz adına güzel bir imaj sunmak ve idealleri olan genç misafirlerimize biriktirecekleri güzel anılar eşliğinde kaliteli bir eğitim dönemi ve kendi ayakları üzerinde durup ülkemizin çeşitli yerlerinde halkımıza hizmet ederken arkalarına baktıklarında özlemle hatırlayarak övgüyle bahsedecekleri bir Araklı, bir Araklı halkı sunabilmektir. Bu bağlamda çalışmalarımızı sürdürürken ilk günden bugüne dek hiçbir aşamada bizlerden desteklerini esirgemeyen Araklı BLD. Başkanımız Sn. Recep Çebi Beye, Yolgören Mahallesi Muhtarımız Sn. Yalçın Çebi Beye, Emniyet, Zabıta Müdürlüğü personelimize ve en çok da öğrencilerimize yaklaşımlarıyla ilçemizin hoşgörüsünü en güzel şekilde gösteren Araklı halkına teşekkürlerimizi iletmek de vefa borcumuzdur. Şeklinde cümlelerini tamamladı.

www.arakliapart.com
"Araklı Kız Öğrenci Evi"

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013