Önemli Açıklama...Dolandırıcılara Dikkat

ARAKLI 29 Ağustos 2019 08:29

A

Son günlerde gelen şikayetler üzerine Araklı Arı Haber imtiyaz sahibi Yusuf Genç bir açıklama yaptı.

Açıklamada;"Araklı Arı Haber adını kullanarak sosyal medyada kendi düşüncelerini Araklı Arı Haber imzası ile paylaşıp insanları rahatsız eden mesaj yazan ve bizleri zan altında bırakan art niyetli kişilerle hiçbir bağlantımız yoktur.
 

Araklı Arı Haber resmi profili www.facebook.com/ArakliArihaber 'dir.Şahsi olarak sadece resmi sayfamıza atılan mesajlar ile Whatsapp ihbar hattımız 05320677261(İmtiyaz Sahibi:Yusuf Genç) ve 05386931011(İstanbul Temsilcisi:Ramazan Uzun) harici 3.bir numaradan kesinlikle cevap verilmemektedir.
 

Ayrıca Yusuf Genç profilim dışında verilen cevaplar ve editörlerin yaptığı şahsi paylaşımlar basın kuruluşumuzu hiçbir şekilde bağlamaz.Paylaşımlar kendi sorumluluklarındadır.
 

İnsanları rahatsız eden hesapların bu davranıştan vazgeçip bize ulaşmaması durumunda tüm yasal haklarımızı kullanacağımızı ayrıca kişileri,paylaşımlarını sayfamızda ifşa edeceğimizi bildirmek isteriz."dedi.


Araklı Arı Haber

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013