Araklılı Kayserispor'da Yardımcı Hocalık Görevine Getirildi

SPOR 11 Eylül 2019 17:26

A

Araklılı Genç Antrenör Kayserispor’da Yardımcı Antrenörlük Görevine Getirildi.

 

Araklılı Talha Beşir,Kayserispor Futbol takımında Hikmet Karaman’ın yardımcı antrenörlük görevine başladı.

 

Araklılı genç spor adamı Talha Beşir,başarılması güç bir işe imza atarak henüz 26 yaşında ünlü teknik direktör Hikmet Karaman’ın teklifiyle Kayserispor’un teknik kadrosuna katıldı ve Atletik Performans Antrenörü olarak göreve başladı.

 

3 aydır Kayserispor’da görev yapan Beşir’in işindeki başarısı ve futbolcularla olan pozitif iletişimi teknik direktör Hikmet Karaman’ın da yüzünü güldürdü.Genç spor adamı hedefinin A Milli Futbol Takımında ve Trabzonspor’da da Antrenörlük yapmak olduğunu söyledi.

 

Talha Beşir Kimdir? 

 

Araklı’da doğan Talha Beşir,futbol hayatına da Araklıspor alt yapısında başladı.Kısa sürede gösterdiği başarılı performansla Trabzonspor’a transfer oldu.Ve 2 yıl boyunca Trabzonspor’un U-19 ve u-21 takımlarında ter döktü.

 

2012 yılında Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi “Antrenörlük Eğitimi” Bölümünü kazanmasıyla futbolu bıraktı ve Akademik kariyeri tercih etti.Bir yandan eğitimini sürdüren Talha Beşir bir yandan da Engin Altan Düzyatan,Deniz Akkaya, Didem Balçın,Armağan Çağlayan, Güntekin Onay gibi bir çok ünlü ismin kişisel spor hocalığını yaptı.

 

Bu alanda ki üstün başarısıyla İstanbul’da adından sıkça söz ettirdi.Beşir, Marmara Üniversitesinde ki ‘’Antrenörlük Eğitimi” Bölümünden mezun olduktan sonra yine aynı okulda “Spor Sağlık Bilimleri” bölümünde de Yüksek Lisans yaptı.

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013