Futbol İstatistik Oyunu Değildir

SPOR 29 Eylül 2019 19:10

A

Yazılarıma Merhum Köşe yazarımız Yunus Seslikaya'dan sonra yeniden başlamıştık.

Geçen hafta "Bugün köşe yazılarımıza mağlubiyetle başladık.Umarım haftaya galibiyet yazısı ile mutlu oluruz."diye bitirdiğimiz yazımıza nice galibiyetlerle mutlu oluruz diye devam edelim.
 

Bugün Trabzonspor taraftarının kadroda görünce acımasız eleştirileri karşısında oynayan ve herkesi utandıran Kamil Ahmet benim için hakkını vermek adına gizli kahraman olsun.


Sosa'nın yaptığı işin hakkını veren performans ve inancını tüm takıma kaptan olarak aktarmış olması belkide maçın sonucunu belirleyen en büyük etken oldu.


İstatistiklerde Beşiktaş açık ara önde olsada bu işin istatistik olmadığının biraz şans ve çok fazla inançla neler başarılacağını görmemizi sağladı.
 

Karşında dünya devi Barcelona'da olsa inanmazsan oynayamazsın.İnandığımız sürece bu sene yıllardır beklenilen sene olacağını düşünüyorum.Ayakları yere basan bir Trabzon Ünal Karaman'ın söylediği gibi maç maç giderse neden Şampiyon olmasın?


Daha lig yeni başlıyor.Bekle bizi Avrupa!


Araklı Arı Haber - Ramazan Uzun

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013