Araklı'da Ali İhsan Öztürk'den Dikkat Çeken Açıklama

ARAKLI 13 Ekim 2019 16:14

A

 Araklılı İş Adamı Siyasetçi Ali İhsan Öztürk'ten önemli açıklama geldi. Öztürk açıklamasında şunları söyledi.

 

Çok zamandır yazmayım diye düşündüm ama vicdanım beni rahat bırakmadı.En azından tarihe not düşelim.Çok az şehircilik ve planlama bilgisi olan bunu anlayabilir ama yine de olmuyor.

 

Araklı’mıza bir yanlış daha yapıyoruz.Hem de telafisi çok zor bir yanlış.Fiskobirlikten alınan parsel üzerine yapılan belediye ve hükümet konağı binası çok yanlış oluyor.O yer böyle bir hizmet binası için hiç de müsait değildir.

 

Buna benzer yanlışları daha öncede yaptık.Belediye iş hanımız çok yanlış olmuş, esnaf kefalet binamız çok yanlış olmuş, bağkur çarşımız çok yanlış olmuş .Hatta devlet hastanemiz çok yanlış yerde yapılmış. Müftülük sitemiz yanlış olmuş.Bu liste uzar gider.

 

Biz de emri hak vaki olur gideriz ama Araklı yeni nesillere kalacak.Araklı hepimizin. Daha güzel Araklı için elbirliği ile çalışmalıyız.Bu tip büyük projeler halk ile istişare edilerek yapılacak tesislerdir.Ben fikirlerimi açıkladım.

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013