Araklılı Başkan Yardımcılığına Getirildi.

ARAKLI 31 Ekim 2019 16:00

A

GÜLÜZAR GÜVEN'E ÖNEMLİ GÖREV GÜVEN İŞ SENDİKASI KARADENİZ BÖLGE BAŞKAN YRD.OLDU

 

Trabzon Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesin'de Güvenlik ve Koruma  görevlisi olarak çalışan Gülüzar Güven

 

Savunma ve Güvenlik İşçileri Sendikas Güven iş'e bağlı olarak. Karadeniz bölge Başkan yardımcılığına getirildi.Gülüzar Güven araklı arı haber Bölge Haberler sorumlusu Hayati Çebi'ye Yaptığı açıklamada Bizi bu göreve layık gören Güven iş Sendikası Kurucu Genel Başkanı Tuncay ŞAŞ beyefendi'ye ve Trabzon Bölge Başkanım Murat Güven beyefendi'ye teşekkür ediyorum.

 

İnşallah bölgemizde çalışan güvenlik görevlileri ve işçi kardeşlerimin sesi Kulağı olacağım. Verilen görevimin bilincindeyim ALLAH nasip kısmet eder ömrümüz yeterse Kamu Kurum Kuruluşlarla STK larla beraber çalışarak. Kardeşlerimizin sorunlarını çözmeye ve seslerini duyurmaya çalışacağım.

 

Toplumun her kesiminde ve her alanında çok- önemli bir görevi yerine getiren siz değerli Basın Mensuplarına Teşekkür ediyorum.

 

Sn...Gülüzar Güven'e ve araklı arı haber ailesi olarak. Çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013